Veganams / Vegetarams

Lazdynų anakardžių kremas 1kg

50% kepinti lazdynų, 50% kepinti anakardžių rie&scaron utai.

€18.99 €25.00

&bdquo Yamamoto® Nutrition Vitalyn POWDER&ldquo - tai maisto produkto milteliai, pagaminti i&scaron 100% &bdquo Vitargo® &ldquo , sudėtingų angliavandenių, turinčių didelę molekulinę masę (amilopektino i&scaron miežių krakmolo).

Vitalyn POWDER sudėtyje yra Vitargo® , patentuotas angliavandenis, turintis didelę molekulinę masę.

Jo vidutinė molekulinė masė yra 500 000&ndash 700 000. Tai yra savoti&scaron kas, nes jis yra specialiai sukurtas su molekuliniu profiliu, kuris labai skiriasi nuo cukrų (tokių kaip gliukozė ir fruktozė) ir maltodekstrino, naudojamo daugelyje produktų.

Maltodekstrino molekulinė masė yra apie 1000&ndash 10 000, o dekstrozės - apie 180!

Vitargo® yra sudėtingas angliavandenis (krakmolas), patentuotas Karolinska institute Stokholme ir skirtas absorbuoti organizmą, kad būtų užtikrintas subalansuotas ir ilgalaikis gliukozės kiekio kraujyje padidėjimas.

Vitargo® suteikia vartotojui galimybę kompensuoti raumenų glikogeno praradimą intensyvaus ir ilgo pratimo metu. Taigi jo naudojimas yra ypač svarbus tais atvejais, kai sportininkas turi atsigauti po ilgų pastangų kitai dienai, pavyzdžiui, varžybų etapuose.

Raumenų glikogeno sintezė i&scaron suvalgytų angliavandenių priklauso nuo gliukozės transportavimo per žarnyno gleivinę ir per raumenų ląstelių membranas bei fermentų, atsakingų už fosforilinimą ir glikogeno sintezę.

Gliukozės kiekiui kraujyje turi įtakos gliukozės srautas, patenkantis i&scaron skrandžio, per žarnyną ir tiesiai į kraują.

Įrodyta, kad i&scaron gerto tirpalo osmoliari&scaron kumas gali paveikti skrandžio i&scaron tu&scaron tinimo greitį. Dėl to didelis osmoli&scaron kumas gali atidėti skrandžio i&scaron tu&scaron tinimą, o tai gali atidėti gliukozės i&scaron siskyrimą i&scaron žarnyno.

Naudodamiesi Vitalyn POWDER, gausite gėrimo, kuriame gausu angliavandenių, tačiau kurio &scaron armingumas yra labai mažas, prana&scaron umus!

Vitalyn POWDER rekomenduojamas fizi&scaron kai aktyviems suaugusiesiems, kurie dalyvavauja intensyviuose ir ilgesniuose fiziniuose pratimuose. Angliavandeniai padeda atkurti normalią raumenų funkciją (susitraukimą) po intensyvių ir (arba) ilgų pratimų, kurie sukėlė raumenų nuovargį ir i&scaron eikvojo glikogeno atsargas skeleto raumenyse (teigiamą poveikį galima pasiekti vartojant angliavandenius i&scaron visų &scaron altinių su viso 4 g / kg kūno svorio dozė pradedama vartoti per pirmąsias 4 valandas po intensyvaus ir (arba) ilgo pratimo, sukeliančio raumenų nuovargį ir griaučių raumenų glikogeno atsargų i&scaron eikvojimą ir baigiasi ne vėliau kaip per 6 valandas po pratimo).

€39.99 €49.99

All Sports Labs Vegan BCAA 360g

€25.00 €29.99

  0.5g  cukraus, tai Itin specifinis žemės rie&scaron utų sviestas kurį vieni mėgsta kiti peikia. Rekomenduojame i&scaron simai&scaron yti prie&scaron naudojant, konsistencija gali būti atsisluoksniavusi, aliejus vir&scaron uje - masė apačioje  (masė gali būti kietesnė dėl to rekomenduojame permai&scaron yti).

€7.00 €12.00

Žemės rie&scaron utų kremas 1kg

€6.99 €12.00

Anakardžių rie&scaron utų kremas 1kg

€22.00 €26.00

Lazdynų rie&scaron utų kremas 1kg

€20.00
Rašyk
Skambink