Visos prekės

JoyBrau su vitaminais ir mineralais 330ml

€2.99

JoyBrau su 7g proteino ir su 3g BCAA amino rūg&scaron čių 330ml

€2.99

JoyBrau su 15g proteino ir su 7g BCAA amino rūg&scaron čių, citrinos skonio 330ml

€2.99

&bdquo Ultra Casein COMPLEX&ldquo yra maisto produktas su miceliniu kazeinu ir kalcio kazeinatu su vitaminu B6, tinkantis sportininkams, užsiimantiems sunkiu fiziniu krūviu. Baltymai prisideda prie raumenų masės augimo ir palaikymo, o vitaminas B6 padeda sumažinti nuovargį.

Micelinis kazeinas yra auk&scaron tesnės kokybės lėtai vir&scaron kinamas baltymas, gaunamas i&scaron pieno. Dėl ultrafiltravimo žemoje temperatūroje proceso, gatavas ingredientas i&scaron laiko savo maistines savybes ir funkcijas, prie&scaron ingai nei tai vyksta su rūg&scaron čiu kazeinu ar kazeinatais.

Micelinis kazeinas lėtai absorbuojamas skrandyje, užtikrinant laipsni&scaron ką aminorūg&scaron čių i&scaron siskyrimą raumenims ilgą laiką. Dėl to micelinis kazeinas yra idealus baltymų papildas, vartojamas tarp valgymų ir prie&scaron miegą. Per naktį kūnas paprastai aprūpinamas maistinėmis medžiagomis, nes tuo metu valgyti maistą yra neprakti&scaron ka.

Kazeine gausu nepakeičiamų aminorūg&scaron čių grandinių (BCAA) ir jame yra labai daug (net daugiau nei i&scaron rūgos) L-glutamino - gausiausios laisvos formos aminorūg&scaron ties žmogaus kraujyje. Dietiniai baltymai yra azoto ir aminorūg&scaron čių &scaron altinis, kurio organizmui reikia audiniams kurti ir palaikyti. Taigi Ultra Casein COMPLEX prisideda prie raumenų masės palaikymo ir augimo.

€49.99 €70.00

&bdquo Yamamoto® Nutrition Glutamass POWDER&ldquo yra produktas, kurio pagrindą sudaro gryni L-glutamino milteliai.

&bdquo Glutamass POWDER&ldquo yra produktas su glutaminu, tinkamas sportininkams, atliekantiems fizinę veiklą, kuriai reikia didelių raumenų pastangų.

Glutaminas yra gausiausia amino rūg&scaron tis kraujyje.

Glutaminas yra būtinas tam tikrose situacijose, įskaitant sunkų fizinį krūvį, kai kūnas negali patenkinti savo poreikių sintezuodamas glutaminą.

€29.00

&bdquo Yamamoto® Nutrition&ldquo pristato &bdquo ArthroMINE® &ldquo . ArthroMINE® yra maisto papildas, teikiantis gliukozaminą, MSM, hialurono rūg&scaron tį, chondroitiną, augalų ekstraktus, vitaminus ir mineralus, ir tinkamas sportininkams, kurie užsiima sunkia fizine veikla, ypač tiems, kurie linkę daryti spaudimą sąnariams.

I&scaron tikrųjų augaliniai &bdquo ArthroMINE® &ldquo ingredientai skatina sąnario funkciją ** (kurkuminas, Scutellaria) ir veikia prie&scaron vietinę įtampą (bosvelija, imbieras, baltas gluosnis).

Taip pat vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno susidarymo normaliai kremzlės funkcijai palaikyti, o manganas - prie normalaus jungiamojo audinio formavimo.

Galiausiai vitaminas D padeda palaikyti normalią raumenų funkciją ir kartu su cinku palaikyti normalius kaulus.

&bdquo ArthroMINE® &ldquo yra sudėtinga formulė, skatinanti sąnario funkciją ** ir veikianti lokalizuotą įtampą, pagrįsta mūsų 14 ingredientų, veikiančių sinergijoje, formule.

€29.99 €39.00

&bdquo Yamamoto® &ldquo kofeino tabletėse yra vitamino B1 (tiamino hidrochlorido) maisto papildas su kofeinu.

Tai prisideda prie normalios energijos apykaitos.

Kavoje yra &scaron imtai fitochemikalų, kurie gali atsverti teigiamą kofeino poveikį. Tačiau vartodami gryno kofeino, norimą dozę galite vartoti be jokių galimų trukdžių.

Mūsų kofeino tabletės leidžia i&scaron gerti norimą kiekį patogia, tikslia ir didele doze.

€15.00

&bdquo Yamamoto® Nutrition Acetyl L-CARNITINE&ldquo yra maisto papildas, kurio kapsulėje yra 1000 mg veikliosios medžiagos.

Acetil L-karnitinas (ALC) yra acetilinta L-karnitino forma, turinti &scaron iek tiek kitokių savybių, ir viena i&scaron populiariausių karnitino formų.

Treniruotės metu didžioji dalis L-karnitino mitochondrijose virsta ALC fermento karnitino O-acetiltransferazės būdu.

Acetil L-KARNITINAS yra maisto papildas, rekomenduojamas aktyviems suaugusiems žmonėms, kurio pagrindą sudaro karnitinas (i&scaron acetil-L-karnitino), fiziologinis riebalų rūg&scaron čių ne&scaron iklis.

€14.99 €26.00

Olimp plaktuvė 700 ml.

€4.34

OSHEE VITAMIN ENERGY &ndash vitamins + minerals 500ml

€1.39

OSHEE VITAMIN ENERGY &ndash MAGNESIUM + vitamin B6 500ml

€1.39

OSHEE RECOVERY 500ml

€1.39

OSHEE Pro Shot Magnesium 200ml

€1.39

OSHEE Pro Shot Complex 200ml

€1.39

Olimp Veggie Protein Complex 500g

€22.00

Olimp R-weiler shot 2 porcijos

€1.99 €2.99

Olimp Pump Xplode shot 60ml

€2.00
Olimp MCT OilVidutinės grandinės trigliceridų aliejusGrynasis kiekis – 400ml(28 porc.). Porcija – 14..
€12.00

Olimp Matrix Pro 32 80g x24

€36.00 €69.36

Olimp Matrix Pro 32 80 gr.

€1.99 €2.89

Olimp Iso Plus 700 gr. izotoninis produktas puikiai tinka intensyviai sportuojantiems, atsistatymui.

€11.30
ISO PLUS® POWDER.  Izotonininis gėrimas milteliais (su cukrumi ir saldikliu).Skonis: žiūrėkite ant p..
€19.98

Olimp Hi Pro Pancakes 900g

€18.00 €23.99
Rašyk
Skambink