Grąžinimo sąlygos

APRANGOS ir AVALYNĖS GRĄŽINIMAS/KEITIMAS: 


Mes kruopščiai atrenkame kiekvieną prekę ir įsitikiname jų kokybe prieš išsiunčiant klientui. Jei vis dėlto buvo pristatytos prekės su gamintojo defektais arba netiko įsigytų prekių modelis, spalva, dydis, prekės gali būti grąžintos/pakeistos kitomis. Prekių grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 7 (septynias) dienas nuo prekių pristatymo jam dienos, prieš tai informuodamas Pardavėją  telefonu 8 609 59553 arba elektroniniu paštu Info@sportlook.lt 


Pinigų grąžinimas ir prekių keitimo sąlygos:

 • Per 7 dienas nuo prekių pristatymo, klientas informuoja mus apie savo norą grąžinti/keisti prekes. Norėdamas grąžinti prekę (-es), Pirkėjas turi užpildyti prekių grąžinimo dokumentą.
 • Užpildęs prekių grąžinimo formą, klientas nedelsdamas išsiunčia ją ir norimas grąžinti/keisti prekes registruotu paštu ar kurjeriu.

 • Gavus grąžinamas/keičiamas prekes, įvertiname jų kokybę pagal žemiau įvardintus kriterijus. Svarbu: jei prekės neatitinka minėtų kriterijų, mes negalime priimti jų atgal - pinigai nebus grąžinami/keitimas nebus vykdomas.

 • Jei gautos grąžinamos prekės atitinka žemiau įvardintus kriterijus, mes per 7 darbo dienas pervedame pinigus už jas į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirkimas.

 • Jei keičiamos prekės atitinka žemiau įvardintus kriterijus, mes pagal prekių grąžinimo formoje įvardintą kliento pageidavimą gautas prekes pakeičiame į kitas (kitokio dydžio/spalvos).

Svarbu! Pakeistų prekių siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos, išskyrus tuos atvejus, kai prekės keičiamos  su gamintojo defektais ar pan.). Pinigai pervedami į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirkimas, papildomas mokestis už atsiskaitymą grynais nėra grąžinamas.


Grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

 • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
 • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;

 • Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)

 • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

 • Apatinis trikotažas negrąžinamas/nekeičiamas, dėl higienos reikalavimų.

 • Termo drabužiai nęgrąžinami/nekeičiami, dėl higienos reikalavimų.


Svarbu! Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.


PREKĖS PIRKTOS PANAUDOJUS DOVANŲ/NUOLAIDŲ KUPONUS, GRĄŽINIMAS:

   Jeigu užsakymo metu pritaikėte dovanų arba nuolaidos kuponą, kupono vertė į pinigus nekeičiama. Tad jeigu Jums yra netinkama prekė iš užsakymo, kuriam buvo pritaikytas dovanų ar nuolaidos kuponas, grąžintos prekės vertę eurais galite panaudoti bet kuriai kitai prekei iš internetinės parduotuvės įsigyti.


Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis elektroniniu paštu: Info@sportlook.lt arba telefonu: 8 609 59553

Rašyk
Skambink