Prekės su nuolaida

Žemės rie&scaron utų kremas 1kg

€6.99 €12.00

Yamamoto Nutrition Melatovil

€15.00 €20.00

Yamamoto Ultra Whey Complex 2000 g.

€49.99 €54.74

&bdquo Ultra Casein COMPLEX&ldquo yra maisto produktas su miceliniu kazeinu ir kalcio kazeinatu su vitaminu B6, tinkantis sportininkams, užsiimantiems sunkiu fiziniu krūviu. Baltymai prisideda prie raumenų masės augimo ir palaikymo, o vitaminas B6 padeda sumažinti nuovargį.

Micelinis kazeinas yra auk&scaron tesnės kokybės lėtai vir&scaron kinamas baltymas, gaunamas i&scaron pieno. Dėl ultrafiltravimo žemoje temperatūroje proceso, gatavas ingredientas i&scaron laiko savo maistines savybes ir funkcijas, prie&scaron ingai nei tai vyksta su rūg&scaron čiu kazeinu ar kazeinatais.

Micelinis kazeinas lėtai absorbuojamas skrandyje, užtikrinant laipsni&scaron ką aminorūg&scaron čių i&scaron siskyrimą raumenims ilgą laiką. Dėl to micelinis kazeinas yra idealus baltymų papildas, vartojamas tarp valgymų ir prie&scaron miegą. Per naktį kūnas paprastai aprūpinamas maistinėmis medžiagomis, nes tuo metu valgyti maistą yra neprakti&scaron ka.

Kazeine gausu nepakeičiamų aminorūg&scaron čių grandinių (BCAA) ir jame yra labai daug (net daugiau nei i&scaron rūgos) L-glutamino - gausiausios laisvos formos aminorūg&scaron ties žmogaus kraujyje. Dietiniai baltymai yra azoto ir aminorūg&scaron čių &scaron altinis, kurio organizmui reikia audiniams kurti ir palaikyti. Taigi Ultra Casein COMPLEX prisideda prie raumenų masės palaikymo ir augimo.

€49.99 €70.00

&bdquo Yamamoto® Nutrition&ldquo pristato &bdquo ZmaPRO&ldquo . ZmaPRO yra maisto papildas su cinku, magniu ir vitaminu B6, rekomenduojamas vyrams ir visiems sportininkams.

Cinkas prisideda prie normalaus vaisingumo ir reprodukcijos bei padeda palaikyti normalų testosterono kiekį kraujyje.

Vitaminas B6 padeda reguliuoti hormoninį aktyvumą ir normalizuoti energijos apykaitą, tuo tarpu magnis prisideda prie normalios raumenų funkcijos ir nuovargio mažinimo.

€12.99 €22.00

Vitamin C 1000mg - maisto papildas, tiekiamas tabletėse, kuriose yra 1000 mg vitamino C. Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Viena i&scaron labai svarbių jo funkcijų yra palaikyti veikiantį kolageną - baltymą, reikalingą jungiamojo audinio susidarymui odoje, rai&scaron čiuose ir kauluose. Tai taip pat prisideda prie raudonųjų kraujo kūnelių susidarymo ir apsaugo nuo kraujavimo. Jis taip pat kovoja su bakterinėmis infekcijomis ir mažina tam tikrų alergiją sukeliančių medžiagų poveikį. Dėl &scaron ių priežasčių vitaminas C dažnai naudojamas per&scaron alimo prevencijai ir gydymui.

€7.99 €15.00

&bdquo Yamamoto® Nutrition Vitalyn POWDER&ldquo - tai maisto produkto milteliai, pagaminti i&scaron 100% &bdquo Vitargo® &ldquo , sudėtingų angliavandenių, turinčių didelę molekulinę masę (amilopektino i&scaron miežių krakmolo).

Vitalyn POWDER sudėtyje yra Vitargo® , patentuotas angliavandenis, turintis didelę molekulinę masę.

Jo vidutinė molekulinė masė yra 500 000&ndash 700 000. Tai yra savoti&scaron kas, nes jis yra specialiai sukurtas su molekuliniu profiliu, kuris labai skiriasi nuo cukrų (tokių kaip gliukozė ir fruktozė) ir maltodekstrino, naudojamo daugelyje produktų.

Maltodekstrino molekulinė masė yra apie 1000&ndash 10 000, o dekstrozės - apie 180!

Vitargo® yra sudėtingas angliavandenis (krakmolas), patentuotas Karolinska institute Stokholme ir skirtas absorbuoti organizmą, kad būtų užtikrintas subalansuotas ir ilgalaikis gliukozės kiekio kraujyje padidėjimas.

Vitargo® suteikia vartotojui galimybę kompensuoti raumenų glikogeno praradimą intensyvaus ir ilgo pratimo metu. Taigi jo naudojimas yra ypač svarbus tais atvejais, kai sportininkas turi atsigauti po ilgų pastangų kitai dienai, pavyzdžiui, varžybų etapuose.

Raumenų glikogeno sintezė i&scaron suvalgytų angliavandenių priklauso nuo gliukozės transportavimo per žarnyno gleivinę ir per raumenų ląstelių membranas bei fermentų, atsakingų už fosforilinimą ir glikogeno sintezę.

Gliukozės kiekiui kraujyje turi įtakos gliukozės srautas, patenkantis i&scaron skrandžio, per žarnyną ir tiesiai į kraują.

Įrodyta, kad i&scaron gerto tirpalo osmoliari&scaron kumas gali paveikti skrandžio i&scaron tu&scaron tinimo greitį. Dėl to didelis osmoli&scaron kumas gali atidėti skrandžio i&scaron tu&scaron tinimą, o tai gali atidėti gliukozės i&scaron siskyrimą i&scaron žarnyno.

Naudodamiesi Vitalyn POWDER, gausite gėrimo, kuriame gausu angliavandenių, tačiau kurio &scaron armingumas yra labai mažas, prana&scaron umus!

Vitalyn POWDER rekomenduojamas fizi&scaron kai aktyviems suaugusiesiems, kurie dalyvavauja intensyviuose ir ilgesniuose fiziniuose pratimuose. Angliavandeniai padeda atkurti normalią raumenų funkciją (susitraukimą) po intensyvių ir (arba) ilgų pratimų, kurie sukėlė raumenų nuovargį ir i&scaron eikvojo glikogeno atsargas skeleto raumenyse (teigiamą poveikį galima pasiekti vartojant angliavandenius i&scaron visų &scaron altinių su viso 4 g / kg kūno svorio dozė pradedama vartoti per pirmąsias 4 valandas po intensyvaus ir (arba) ilgo pratimo, sukeliančio raumenų nuovargį ir griaučių raumenų glikogeno atsargų i&scaron eikvojimą ir baigiasi ne vėliau kaip per 6 valandas po pratimo).

€39.99 €49.99

Yamamoto® Nutrition Ultra Egg PROTEIN&ldquo yra maisto produktas, pagamintas i&scaron kiau&scaron inių baltymų, tinkantis sportininkams, užsiimantiems sunkiu fiziniu krūviu. Baltymai prisideda prie raumenų masės augimo ir palaikymo. Produktas yra papildytas vitaminu B6, kuris palaiko normalią baltymų ir glikogeno apykaitą bei normalią energijos apykaitą.

Kiau&scaron inių baltymai yra vienas i&scaron populiariausių ir visaverčių baltymų papildų, kuriuos naudoja kultūristai, darantys puikius rezultatus.

Baltymai, esantys produkte &bdquo Ultra Egg PROTEIN&ldquo , yra &bdquo geriausi&ldquo baltymai.

Jų BV (biologinė vertė) yra 100, o PER (baltymų efektyvumo koeficientas) yra didesnis nei 3.

Papildomas puikus &bdquo Ultra Egg PROTEIN&ldquo prana&scaron umas yra tai, kad jis nėra pieno baltymas, todėl jame yra mažai laktozės pėdsakų.

Kiau&scaron iniai yra turtingas auk&scaron tos kokybės baltymų &scaron altinis, tačiau vis dar yra daug žmonių, kurie juos valgo su per dideliu riebalų ir cholesterolio, kurio yra trynyje.

Kiau&scaron inių baltymų milteliai yra ypač prieinamas būdas padidinti baltymų suvartojimą, nepatiriant nepatogumų atskirti trynį nuo baltymo.

€29.99 €38.00

Yamamoto Nutrition Ultra Beef   Protein 2kg

€49.99 €69.00

&bdquo Yamamoto® Nutrition Super GREENS&ldquo yra gaminamas tik i&scaron vitaminų turinčių veikliųjų medžiagų, mineralų ir augalų ekstraktų. Jame nėra cukraus, dažnai randamo &scaron iuose produktuose.

Kai mes i&scaron leidžiame naują produktą, tai visada įvykis, atspindintis daugelio valandų geriausių žaliavų, taip pat veiksmingiausių ir sertifikuotų veikliųjų medžiagų tyrimų vaisius. Tą patį galima pasakyti apie įvairius esamų gaminių &bdquo atnaujinimus&ldquo , kurie toliau peržiūrimi ir visada laikomi &bdquo vienu žingsniu priekyje&ldquo . &bdquo Super GREENS&ldquo buvo labai sėkmingas produktas, naujoji versija yra siūloma kaip unikalus tokio pobūdžio produktas rinkoje su įvairiais patentais, pridedamais prie daugelio daržovių ir vaisių ekstraktų koncentratų, pridedant adaptogenų, ir imunostimuliatorių.

€15.00 €20.00

Yamamoto Nutrition STRONGMASS 2.4kg

€35.00 €48.99

Yamamoto Nutrition Kre-ALKALYN Performance   120 kaps

€29.99 €37.99

Yamamoto Nutrition ISO-FUJI® LIQUID 500ml

€3.50 €3.99

Kalbant apie odą, net ir &scaron iais laikais daugelis žmonių neįvertina maisto svarbos odos sveikatai, spinduliavimui ir gaivumui, priskirdami visų tipų odos priežiūrą vien tik kremų ir formulių naudojimui vietiniam vartojimui. Estetinės medicinos srities žinovai vis dėlto žino, kad subalansuota mityba gali labai padėti dermos senėjimo fiziologiniams procesams kontrastuoti, atsižvelgiant į tai, kad įvairios maistinės medžiagos į odą patenka per kraujotaką ir į paskirties vietą patenka &bdquo i&scaron vidaus&ldquo . Tačiau dažnai, be įprastų ląstelių senėjimo procesų, netinkama ar nesubalansuota mityba ar net nesveikas gyvenimo būdas nėra palankus visam sveikai odai reikalingų maistinių medžiagų įsisavinimui ar įsisavinimui, todėl paramos reikia dėl specifinių maisto produktų. papildai, vadinami &bdquo senėjimo prevencija&ldquo , skirti aprūpinti pagrindinėmis maistinėmis medžiagomis sveikai ir jaunatvi&scaron kai odai palaikyti.

€29.99 €40.00

Yamamoto Nutrition Fish Oil 90kaps

€9.99 €15.00

Yamamoto Nutrition Fish Oil 200kaps

€17.99 €25.00

Yamamoto Nutrition EvoPEP32 100% 2kg

€64.99 €137.99
Yamamoto Nutrition ENDOPRO 500g..
€19.99 €26.99

Yamamoto Nutrition CreaMASS 500g

€15.00 €19.00

Yamamoto Nutrition Coenzyme Q10 60 kaps

€25.00 €30.99

Yamamoto Nutrition Carnitine LIQUID Carnipure® Quality 20 x 25ml

€27.99 €37.99

Yamamoto Nutrition BlackGUARDIAN® 60 tabl

€25.00 €30.00

Produktas rekomenduojamas, kai padidėja beta Beta Alanino poreikis, ypač sportininkams ir moterims, kurios intensyviai sportuoja. Beta alaninas yra karnozino pirmtakas.

Beta-alaninas yra neesminė amino rūg&scaron tis, kurią raumenų ląstelės naudoja sintetindamos karnoziną, dipeptidą, kurį sudaro Beta-alaninas ir L-histidinas.

Karnozinas randamas didelėmis skeleto raumenų koncentracijomis, daugiausia jo yra greito trūkčiojimo (II tipo) raumenų skaidulose.

Padidėjęs karnozino kiekis raumenyse papildant, populiarėja tarp kultūristų ir treniruotų sportininkų.

€25.00 €29.99

Yamamoto Nutrition BCAA Tabs 500

€29.99 €43.00
Rašyk
Skambink