Prekių pristatymas


Prekių įsigytų iš internetinės parduotuvės www.sportlook.lt pristatymas ypač patogus ir paprastas - užsisakykite prekes internetu, arba paskambinę mums 8 609 59553 ir Jūsų užsakytos prekės jau kelyje.

PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAS:

Prekėms gali būti taikomas skirtingas pristatymo terminas 1-3 darbo dienos ir 8 - 12 darbo dienų. Pristatymo terminas visada yra nurodytas pasirinkus prekės dydį. Sporto papildai pristatomi per 2-14 d.d. Jeigu pirkinių krepšelyje yra prekių su skirtingais pristatymo terminais - užsakymas bus pristatytas atsižvelgiant į ilgesnį terminą.Patogus prekių pristatymo būdas DPD kurjeriu:

Kurjeris prieš pristatant siuntą susisieks su jumis telefonu.

* PRISTATYMO KAINA: € 3.90

** Atsiskaitant grynais pristatymo metu kurjeriui, taikomas € 2.99 grynųjų pinigų surinkimo mokestis.


Prekių pristatymas per AB Lietuvos paštą ar per LPexpress.

  • Pristatomos visoje Lietuvoje bei užsienyje.
  • Dėl pristatymo į kitas šalis skaičiuojame individualiai pagal užsakytas prekes, taigi prieš perkant rekomenduojame Jums susisiekti su mumis el. paštu info@sportlook.lt arba telefonu 8 609 59553
  • Išsiuntę siuntinį, į elektroninį paštą atsiunčiame siuntos registracijos numerį, kurį įvedę čia: http://post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska, galite sužinoti, kur šiuo metu yra jūsų siuntinys.
  • Jeigu pašto darbuotojas Jūsų neranda nurodytu adresu, pašto dėžutėje paliekamas pranešimas, su kuriuo siuntinį galite atsiimti pašte.

*PRISTATYMO KAINA - € 3.90

** Atsiskaitant grynais pristatymo metu, taikomas € 2.99 grynųjų pinigų surinkimo mokestis.


PREKIŲ PRISTATYMAS Į KITAS ŠALIS:

Į daugelį Europos šalių užsakymus pristatome naudodamiesi Lietuvos Pašto paslaugomis. Pristatymas į didžiąją dalį Europos šalių kainuoja nuo 7.50 Eur iki 14 Eur (prie nurodyto pristatymo termino prisideda papildomai apie 7-10 dienų), prieš darant užsakymą prašome mums parašyti e.paštu info@sportlook.lt ar skambinti telefonu +370 609 59553, dėl pristatymo kainos skaičiuojame individualiai į kitas šalis.

Rašyk
Skambink