D.U.K

Dažnai užduodami klausimai:

UŽSAKYMO PATEIKIMAS, GRĄŽINIMAS, GARANTIJOS:


KLAUSIMAS: Kiek kainuoja pristatymas?

ATSAKYMAS: Visais pristatymo būdais yra taikomas 3.90 EUR mokestis.

 

KLAUSIMAS: Per kiek laiko pristatote prekes?

ATSAKYMAS: Prekes pristatome nuo 1 iki 12 darbo dienų. Prekių pristatymo terminas nurodytas pasirenkant dydį. Jeigu krepšelyje yra prekių su skirtingais pristatymo laikais, užsakymą gausite atsižvelgiant į ilgesnį pristatymo laiką.

 

KLAUSIMAS: Ar yra galimybė prekes gauti greičiau nei nurodytą?

ATSAKYMAS: Užtikriname Jus, jog mes darome viską, kas įmanoma, jog prekė pas Jus atsidurtų kaip galima greičiau. Tiesiogiai dirbame su garsiausių prekių ženklų atstovais, kurių fabrikai ar logistikos sandėliai yra ne Lietuvoje, o išsidėstę po visą Europą, prekių pristatymas į mūsų sandėlį užtrunka. Vos tik prekė pasiekia mūsų sandėlį, nedelsiant prekę siunčiame Jums.

 

KLAUSIMAS: El. Parduotuvėje ruošiuosi pirkti pirmą kartą. Užsakant prekes kylą daug neaiškumų. Kaip galėčiau pateikti užsakymą?

ATSAKYMAS: Jei jums sunku naudotis el. parduotuvę, pateikti užsakymą galite ir telefonu 8 609 59553 darbo dienomis 10-18 val.

 

KLAUSIMAS: Kokios garantijos, jog sumokėjąs pinigus aš gausiu savo prekes?

ATSAKYMAS: Mes neverčiame klientų pirkti prekių jų dar negavus. Mes siūlome lanksčią prekių apmokėjimų sistemą, kiekvienam klientui pagal poreikius. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite pasirinkti: apmokėsiu grynais pristatymo metu, suteikia klientui visas garantijas apsidrausti.

P.S. Sportlook.lt parduotuvė veikia pagal įstatymų numatytą tvarką.

 

KLAUSIMAS: Ar galiu užsisakyti 2 skirtingus prekių dydžius, kai kurjeris atveš išsirinkti sau tinkamą dydį?

ATSAKYMAS: Gaila, bet tokios galimybės nėra. Kurjeris tik gali pristatytį pilną siuntinį, kuris buvo išsiųstas iš Sportlook.lt sandėlio.

 

KLAUSIMAS: Kaip galiu atšaukti savo užsakymą?

ATSAKYMAS: Užsakymą galite atšaukti tik iki tos minutės kol užsakymas nepradėtas vykdyti. Jei per klaidą užsakėte ne tą dydį ar modelį nedelsiant informuokite mus 8 609 59553 , kol nepradėjome vykdyti jūsų pateikto užsakymo.

 

KLAUSIMAS: Užsisakiau prekę pas Jus, bet netiko dydis. Kokia yra užsakymo grąžinimo procedūra?

ATSAKYMAS: Viskas yra labai paprasta, užtruksite tik kelias minutes savo laiko, o visu kitu pasirūpinsime mes. Vienintelis dalykas ką jums reikėtų padaryti - išsiųsti netinkamą prekę (nedevėtą) per 7 dienas į mūsų nurodytą adresą ( kur išsiųsti netinkamą prekę, adresą gausite paskambinę mums 8609 59553 arba parašydami info@sportlook.lt). Apie  grąžinimo sąlygas plačiau apie tai skaitykite skyrelyje: " Grąžinimo sąlygos".

 

APIE PARDUODAMAS PREKES


KLAUSIMAS: Ar jūsų elektroninė parduotuvėje Sportlook.lt parduodamos prekės yra originalios ir autentiškos?

ATSAKYMAS: Garantuojame jums jog visos parduotuvės asortimente esančios prekės yra 100% originalios bei autentiškos. Prekes importuojame iš oficialių prekių atstovų Europoje.

 

KLAUSIMAS: Nusipirkau iš jūsų parduotuvės prekę tačiau ant jos parašytą "MADE IN CHINA", (pagaminta Kinijoje). Ar prekė yra originali?

ATSAKYMAS Taip, ši prekė yra tikrai originali ir atitinka visus keliamus reikalavimus. Tekstai ant etiketės "MADE IN CHINA" , "MADE IN THAILAND" , "MADE IN INDONESIA" neturėtų jūsų gąsdinti, daugelis garsių aprangos bei avalynės kompanijų savo produkcijos gamybą yra iškėlę į pigios darbo jėgos šalis. Gamintojai užtikrina, jog visose šalyse gamybos metu yra laikomasi vienodų kokybės reikalavimų, tad prekių kokybė nuo gamybos šalies nepriklauso ir Jūs visada gausite vienodai kokybišką prekę.

 

KLAUSIMAS: Ar atitinka jūsų parduodamų prekių dydžiai?

ATSAKYMAS Natūralu, jog kai kurių gamintojų drabužiai yra šiek tiek padidinti ar pamažinti. Rekomenduojame prieš pateikiant užsakymą peržiūrėti savo spintoje jau anksčiau įsigytus firminius drabužius. Pasižiūrėkite, kokį dydį sporto/laisvalaikio tipo drabužių Jūs dėvite. Idealiausias sprendimas yra pasižiūrėti to paties gamintojo dėvimą dydį, t.y. jeigu planuojate įsigyti NIKE gamintojo drabužį, tuomet būtent turimų NIKE drabužių dydį ir turėtumėte pasižiūrėti (Jei jūsų turimi rūbai yra originalūs bei autentiški). Taip pat dydį išsirinkti Jums padės mūsų konsultantai info@sportlook.lt arba 860959553

Rašyk
Skambink