Vitaminai / Mineralai

Haya Labs Liquid Vitamin D-3 10ml

€12.00

&bdquo Yamamoto® Nutrition&ldquo pateikia 60mg vitamino E, kuris yra tinkamas sumažintam kiekiui i&scaron maisto  arba padidinti vitamino E poreikį. Vitaminas E prisideda prie ląstelių apsaugos nuo oksidacinio streso.

€15.00

Yamamoto Nutrition Coenzyme Q10 60 kaps

€25.00 €30.99

&bdquo Yamamoto® Nutrition Super GREENS&ldquo yra gaminamas tik i&scaron vitaminų turinčių veikliųjų medžiagų, mineralų ir augalų ekstraktų. Jame nėra cukraus, dažnai randamo &scaron iuose produktuose.

Kai mes i&scaron leidžiame naują produktą, tai visada įvykis, atspindintis daugelio valandų geriausių žaliavų, taip pat veiksmingiausių ir sertifikuotų veikliųjų medžiagų tyrimų vaisius. Tą patį galima pasakyti apie įvairius esamų gaminių &bdquo atnaujinimus&ldquo , kurie toliau peržiūrimi ir visada laikomi &bdquo vienu žingsniu priekyje&ldquo . &bdquo Super GREENS&ldquo buvo labai sėkmingas produktas, naujoji versija yra siūloma kaip unikalus tokio pobūdžio produktas rinkoje su įvairiais patentais, pridedamais prie daugelio daržovių ir vaisių ekstraktų koncentratų, pridedant adaptogenų, ir imunostimuliatorių.

€15.00 €20.00

Haya Labs Chelated Magnesium 60 kaps

€20.00

Haya Labs Cal-Mag Citrate 90 tabl

€15.00

Haya Labs Hair, Skin and Nails 60 kaps

€12.00

Vitaminas E  žinomas kaip antioksidantas, turintis savybių &scaron alinti laisvuosius radikalus ir toksinus i&scaron organizmo. Dėl &scaron ių priežasčių, vartojant vitaminą E, jis gali padėti stiprinti  imuninę sistemą, palaikyti gerą regėjimą, gali skatinti žaizdų gyjimą, palaikyti sveiką odos bei plaukų būklę.

€12.00 €99.00

Haya Labs Biotin Maximum Strength 100 tab

€25.00

Universal Animal PAK Powder

€40.00

Yamamoto Nutrition ULTRA B ADVANCED 60 tabl

€14.99

&bdquo Yamamoto® Nutrition&ldquo pristato &bdquo ZmaPRO&ldquo . ZmaPRO yra maisto papildas su cinku, magniu ir vitaminu B6, rekomenduojamas vyrams ir visiems sportininkams.

Cinkas prisideda prie normalaus vaisingumo ir reprodukcijos bei padeda palaikyti normalų testosterono kiekį kraujyje.

Vitaminas B6 padeda reguliuoti hormoninį aktyvumą ir normalizuoti energijos apykaitą, tuo tarpu magnis prisideda prie normalios raumenų funkcijos ir nuovargio mažinimo.

€12.99 €22.00

Kalbant apie odą, net ir &scaron iais laikais daugelis žmonių neįvertina maisto svarbos odos sveikatai, spinduliavimui ir gaivumui, priskirdami visų tipų odos priežiūrą vien tik kremų ir formulių naudojimui vietiniam vartojimui. Estetinės medicinos srities žinovai vis dėlto žino, kad subalansuota mityba gali labai padėti dermos senėjimo fiziologiniams procesams kontrastuoti, atsižvelgiant į tai, kad įvairios maistinės medžiagos į odą patenka per kraujotaką ir į paskirties vietą patenka &bdquo i&scaron vidaus&ldquo . Tačiau dažnai, be įprastų ląstelių senėjimo procesų, netinkama ar nesubalansuota mityba ar net nesveikas gyvenimo būdas nėra palankus visam sveikai odai reikalingų maistinių medžiagų įsisavinimui ar įsisavinimui, todėl paramos reikia dėl specifinių maisto produktų. papildai, vadinami &bdquo senėjimo prevencija&ldquo , skirti aprūpinti pagrindinėmis maistinėmis medžiagomis sveikai ir jaunatvi&scaron kai odai palaikyti.

€29.99 €40.00

MEX DAILY SPORT 90tabl

€15.00 €25.00

Olimp Immuno Xplode Powder 210g

€17.00 €22.00

&bdquo Yamamoto® Nutrition&ldquo pristato &bdquo Multi VITAMIN&ldquo . Maisto papildas, teikiantis visą vitaminų ir mineralų spektrą. Produktas yra tinkamas, jei sumažėja maisto racionas arba padidėja &scaron ių maistinių medžiagų poreikis.

€15.00

Vitaminai OLIMP Vita-Min Multiple Sport x5

€45.00 €85.00

Vitaminai OLIMP Vita-Min Multiple Sport 60 kaps

€9.99 €17.09

Olimp beta-SOLAR 30 kaps

€8.00 €10.00

Vitamin C 1000mg - maisto papildas, tiekiamas tabletėse, kuriose yra 1000 mg vitamino C. Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Viena i&scaron labai svarbių jo funkcijų yra palaikyti veikiantį kolageną - baltymą, reikalingą jungiamojo audinio susidarymui odoje, rai&scaron čiuose ir kauluose. Tai taip pat prisideda prie raudonųjų kraujo kūnelių susidarymo ir apsaugo nuo kraujavimo. Jis taip pat kovoja su bakterinėmis infekcijomis ir mažina tam tikrų alergiją sukeliančių medžiagų poveikį. Dėl &scaron ių priežasčių vitaminas C dažnai naudojamas per&scaron alimo prevencijai ir gydymui.

€7.99 €15.00

&bdquo Vita Sport&ldquo yra naujausia formulė, galinti pagerinti jūsų imuninę sistemą ir prisidėti prie geresnės sveikatos!

Privalumai:
Daug  maistinių medžiagų turintis kompleksas
Palaiko imuninę sistemą
Sudėtyje yra visų būtinų aminorūg&scaron čių
Padeda greičiau pasveikti
Pagerina treniruočių pajėgimą

€9.99 €15.00

&bdquo Vita Max&ldquo i&scaron &bdquo Everbuild&ldquo yra novatori&scaron kas sudėtingas produktas, kuris geriausiai apsaugo jūsų imuninę sistemą!
 
Privalumai:
6 specialūs mi&scaron iniai kiekvienam sportininkui
Daugia maistinių medžiagų turintis kompleksas
Palaiko imuninę sistemą
Sudėtyje yra visų būtinų amino rūg&scaron čių
Padeda greičiau pasveikti
Turi 65 auk&scaron čiausios kokybės maistines medžiagas, fitonutrientai, amino rūg&scaron tys  ir žolelės
Suteikia daugiau nei 100% 21 vitaminų  ir mineralų dienos normą
Palaiko vir&scaron kinimo sistemą ir medžiagų apykaitą
Sudėtyje yra 2000 mg mi&scaron inio sanariams
1500 mg aminorūg&scaron čių kompleksas
2000 mg būtinų vitaminų ir mineralų mi&scaron inys

€29.99 €49.00

EverBuild Nutrition ZMA 500 90 kaps

€15.00 €19.99
Rašyk
Skambink