Sąnariams

&bdquo Yamamoto® Nutrition&ldquo pristato &bdquo ArthroMINE® &ldquo . ArthroMINE® yra maisto papildas, teikiantis gliukozaminą, MSM, hialurono rūg&scaron tį, chondroitiną, augalų ekstraktus, vitaminus ir mineralus, ir tinkamas sportininkams, kurie užsiima sunkia fizine veikla, ypač tiems, kurie linkę daryti spaudimą sąnariams.

I&scaron tikrųjų augaliniai &bdquo ArthroMINE® &ldquo ingredientai skatina sąnario funkciją ** (kurkuminas, Scutellaria) ir veikia prie&scaron vietinę įtampą (bosvelija, imbieras, baltas gluosnis).

Taip pat vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno susidarymo normaliai kremzlės funkcijai palaikyti, o manganas - prie normalaus jungiamojo audinio formavimo.

Galiausiai vitaminas D padeda palaikyti normalią raumenų funkciją ir kartu su cinku palaikyti normalius kaulus.

&bdquo ArthroMINE® &ldquo yra sudėtinga formulė, skatinanti sąnario funkciją ** ir veikianti lokalizuotą įtampą, pagrįsta mūsų 14 ingredientų, veikiančių sinergijoje, formule.

€25.00 €35.00

Haya Labs Arthritis Cream  - tai kremas, padėsiantis turėti sveikus kaulus ir sąnarius. Haya Labs Arthritis Cream yra unikalus raminamųjų ingredientų derinys. Unikalus mink&scaron tinimo pagrindas padeda padidinti odos drėgmę ir elastingumą.

€10.00

Haya Labs Horse Balsam Gel  - tai idealus žolelių ekstraktų ir kitų intensyvių regeneravimo ingredientų derinys. Gelis veikia su specialia dvejopo veikimo formule (&scaron aldanti, po to kaitinanti), kuri pagerina kraujotaką ir ramina įtampą.

&Scaron is gelis stimuliuoja ir energizuoja pavargusias kojas, kojas ir raumenis.

€15.00
Rašyk
Skambink