Prekės su nuolaida

Žemės rie&scaron utų kremas 1kg

€6.99 €12.00

Yamamoto Nutrition Muscle Whey COMPLEX 2kg

€45.00 €60.00

Yamamoto Nutrition Melatovil

€15.00 €20.00

Yamamoto Ultra Casein Complex 2000 gr.

€49.99 €70.00

&bdquo Yamamoto® Nutrition&ldquo pristato &bdquo ZmaPRO&ldquo . ZmaPRO yra maisto papildas su cinku, magniu ir vitaminu B6, rekomenduojamas vyrams ir visiems sportininkams.

Cinkas prisideda prie normalaus vaisingumo ir reprodukcijos bei padeda palaikyti normalų testosterono kiekį kraujyje.

Vitaminas B6 padeda reguliuoti hormoninį aktyvumą ir normalizuoti energijos apykaitą, tuo tarpu magnis prisideda prie normalios raumenų funkcijos ir nuovargio mažinimo.

€9.99 €22.00

Vitamin C 1000mg - maisto papildas, tiekiamas tabletėse, kuriose yra 1000 mg vitamino C. Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Viena i&scaron labai svarbių jo funkcijų yra palaikyti veikiantį kolageną - baltymą, reikalingą jungiamojo audinio susidarymui odoje, rai&scaron čiuose ir kauluose. Tai taip pat prisideda prie raudonųjų kraujo kūnelių susidarymo ir apsaugo nuo kraujavimo. Jis taip pat kovoja su bakterinėmis infekcijomis ir mažina tam tikrų alergiją sukeliančių medžiagų poveikį. Dėl &scaron ių priežasčių vitaminas C dažnai naudojamas per&scaron alimo prevencijai ir gydymui.

€7.99 €15.00

Yamamoto Nutrition Vitalyn POWDER® 2kg

€39.99 €49.99

Yamamoto® Nutrition Ultra Egg PROTEIN&ldquo yra maisto produktas, pagamintas i&scaron kiau&scaron inių baltymų, tinkantis sportininkams, užsiimantiems sunkiu fiziniu krūviu. Baltymai prisideda prie raumenų masės augimo ir palaikymo. Produktas yra papildytas vitaminu B6, kuris palaiko normalią baltymų ir glikogeno apykaitą bei normalią energijos apykaitą.

Kiau&scaron inių baltymai yra vienas i&scaron populiariausių ir visaverčių baltymų papildų, kuriuos naudoja kultūristai, darantys puikius rezultatus.

Baltymai, esantys produkte &bdquo Ultra Egg PROTEIN&ldquo , yra &bdquo geriausi&ldquo baltymai.

Jų BV (biologinė vertė) yra 100, o PER (baltymų efektyvumo koeficientas) yra didesnis nei 3.

Papildomas puikus &bdquo Ultra Egg PROTEIN&ldquo prana&scaron umas yra tai, kad jis nėra pieno baltymas, todėl jame yra mažai laktozės pėdsakų.

Kiau&scaron iniai yra turtingas auk&scaron tos kokybės baltymų &scaron altinis, tačiau vis dar yra daug žmonių, kurie juos valgo su per dideliu riebalų ir cholesterolio, kurio yra trynyje.

Kiau&scaron inių baltymų milteliai yra ypač prieinamas būdas padidinti baltymų suvartojimą, nepatiriant nepatogumų atskirti trynį nuo baltymo.

€29.99 €38.00

Kalbant apie odą, net ir &scaron iais laikais daugelis žmonių neįvertina maisto svarbos odos sveikatai, spinduliavimui ir gaivumui, priskirdami visų tipų odos priežiūrą vien tik kremų ir formulių naudojimui vietiniam vartojimui. Estetinės medicinos srities žinovai vis dėlto žino, kad subalansuota mityba gali labai padėti dermos senėjimo fiziologiniams procesams kontrastuoti, atsižvelgiant į tai, kad įvairios maistinės medžiagos į odą patenka per kraujotaką ir į paskirties vietą patenka &bdquo i&scaron vidaus&ldquo . Tačiau dažnai, be įprastų ląstelių senėjimo procesų, netinkama ar nesubalansuota mityba ar net nesveikas gyvenimo būdas nėra palankus visam sveikai odai reikalingų maistinių medžiagų įsisavinimui ar įsisavinimui, todėl paramos reikia dėl specifinių maisto produktų. papildai, vadinami &bdquo senėjimo prevencija&ldquo , skirti aprūpinti pagrindinėmis maistinėmis medžiagomis sveikai ir jaunatvi&scaron kai odai palaikyti.

€29.99 €40.00

Yamamoto Nutrition Fish Oil 200kaps

€14.99 €25.00

Yamamoto® Essential AMINO POWDER yra nepakeičiamų aminorūg&scaron čių maisto produktas, skirtas suaugusiems sportininkams intensyviai treniruotis. Nepakeičiamų aminorūg&scaron čių papildai gali būti naudingi, jei sumažėja maisto racionas arba padidėja poreikis. Nepakeičiamos aminorūg&scaron tys prisideda prie baltymų / azoto poreikio. Be to, jie apima &scaron akotosios grandinės aminorūg&scaron tis, BCAA (leucinas, izoleucinas, valinas), kurios yra tinkamos sportininkų racionui papildyti.

Esminių amino milteliai i&scaron siskiria:

&Scaron akotosios grandinės aminorūg&scaron čių (BCAA) buvimas. I&scaron si&scaron akojusios grandinės yra trys nepakeičiamos aminorūg&scaron tys - leucinas-izoleucinas-valinas, kurios sudaro apie 30&ndash 40% visų raumenų baltymų. BCAA vartojimas prie&scaron treniruotę palengvina energijos ir medžiagų apykaitos pastangas.

Būtinos aminorūg&scaron tys, susidariusios fermentacijos metu Yra kelios pagrindinės EAA funkcijos. Visų pirma, jie pagerina deguonies tiekimą raumenims ir stimuliuoja raumenų baltymų sintezę (anabolinis ir antikatabolinis poveikis).

Kokosų vandenyje natūraliai gausu elektrolitų, ypač kalio, kuris skatina kūno hidrataciją treniruočių metu.

€19.99 €27.00

Yamamoto Nutrition Essential AMINO ENERGY 200g

€19.99 €27.00

Yamamoto Nutrition CreaMASS 500g

€15.00 €19.00

Yamamoto Nutrition Coenzyme Q10 60 kaps

€25.00 €30.99

Yamamoto Nutrition BlackGUARDIAN® 60 tabl

€25.00 €30.00

Yamamoto Nutrition BetaALA POWDER 250g

€25.00 €29.99

Yamamoto Nutrition BCAA Tabs 500

€29.99 €43.00

Yamamoto Nutrition BCAA Tabs 1000

€55.00 €79.00

&bdquo Yamamoto® Nutrition&ldquo pristato &bdquo ArthroMINE® &ldquo . ArthroMINE® yra maisto papildas, teikiantis gliukozaminą, MSM, hialurono rūg&scaron tį, chondroitiną, augalų ekstraktus, vitaminus ir mineralus, ir tinkamas sportininkams, kurie užsiima sunkia fizine veikla, ypač tiems, kurie linkę daryti spaudimą sąnariams.

I&scaron tikrųjų augaliniai &bdquo ArthroMINE® &ldquo ingredientai skatina sąnario funkciją ** (kurkuminas, Scutellaria) ir veikia prie&scaron vietinę įtampą (bosvelija, imbieras, baltas gluosnis).

Taip pat vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno susidarymo normaliai kremzlės funkcijai palaikyti, o manganas - prie normalaus jungiamojo audinio formavimo.

Galiausiai vitaminas D padeda palaikyti normalią raumenų funkciją ir kartu su cinku palaikyti normalius kaulus.

&bdquo ArthroMINE® &ldquo yra sudėtinga formulė, skatinanti sąnario funkciją ** ir veikianti lokalizuotą įtampą, pagrįsta mūsų 14 ingredientų, veikiančių sinergijoje, formule.

€25.00 €35.00

Yamamoto Nutrition AlphaTECH 300 kaps

€29.99 €42.00

Yamamoto Carnitine 1000

€15.00 €20.00


&bdquo Yamamoto® Nutrition Iso-FUJI® &ldquo yra maisto papildas, kurio pagrindą sudaro i&scaron rūgų baltymai, i&scaron skiriant kryžminio srauto ultrafiltracija ir mikrofiltracija naudojant &bdquo Volactive® Ultra Whey XP&ldquo kokybę. Tai tinka sportininkams, kurie užsiima sunkia fizine veikla.
Baltymai prisideda prie raumenų masės augimo ir palaikymo.
Produktas praturtintas vitaminu B6, kuris kovoja su nuovargiu, ir natūraliu vir&scaron kinimo fermentu bromelainu.
I&scaron rūgų baltymuose yra &scaron akotosios grandinės aminorūg&scaron tys (BCAA).

I&scaron skirti i&scaron rūgų baltymai (WPI, Whey Protein Isolate) yra gryniausia i&scaron rūgų forma.

Mikrofiltracija yra pats brangiausias baltymų papildų, kurių pagrindas yra i&scaron rūgų baltymai, i&scaron skyrimas, tačiau jis taip pat yra geriausias būdas i&scaron saugoti vientisumą ir biologi&scaron kai aktyvių baltymų frakcijų buvimą, nuo kurių priklauso baltymo kokybė.
Pirmajame ultrafiltravimo etape gautos i&scaron rūgos ne&scaron amos tokiu aparatu, kuris, naudojant membraninių filtrų sistemą, toliau filtruojamas, per kurį pa&scaron alinamos kitos nepageidaujamos dalelės, įskaitant mineralus, lipidus ir laktozę.
Mikrofiltruoti baltymai yra 99% nedenatūruoti ir sulaiko visas svarbias nedenatūruotų i&scaron rūgų bioaktyvių peptidų dalis.

&bdquo Iso-FUJI® &ldquo NĖRA kolageno su kitais elementais, kurie keičia produkto kokybę ar biologinę vertę.
&bdquo Volac&ldquo yra  pieno ir gyvulininkystės sektoriaus pagrindas, tai  didžiausia pieno i&scaron rugų  produktų gamintoja 
skirtų  naudoti žmonėms  Europojekuris  pelnęs absoliučią reputaciją, taip pat pasižymi novatori&scaron komis  gamybos technologijomis.
&bdquo Volac&ldquo techninė-mokslinė komanda remiasi keturiasde&scaron imties metų įmonės patirtimi  perdirbdama i&scaron rūgas ir naudodama pažangiausias ultrafiltravimo technologijas. &bdquo Volactive&ldquo produktų asortimentas gimsta naudojant naujausias sudėtingas džiovinimo technologijų membranas ir pur&scaron kiklius, kurie efektyviai stabilizuoja baltymų medžiagą, sumažindami baltymų denatūraciją iki absoliutaus minimumo, tokiu būdu gaunant i&scaron rūgų baltymus, turinčius labai prana&scaron esnį maistinį profilį. kitiems baltymų preparatams, gautiems naudojant kitus perdirbimo būdus, kurie kenkia stabilumui.
" &bdquo Volac &ldquo oficialiai sertifikuoja ir garantuoja&bdquo Yamamoto Nutrition &ldquo baltymų kiekį.
http://www.volac.it/lifestyle-ingredients/our-papabilities/processing-skills-and-technology

 

€69.99 €93.00

Yamamoto AlkaAMINO 240 tabl.

€25.00 €29.99

Yamamoto Acetyl L-Carnitine 60 kaps.

€14.99 €26.00
Rašyk
Skambink