• Yamamoto Ultra Casein Complex 2000 gr.
  • Yamamoto Ultra Casein Complex 2000 gr.
Akcija - 29%

Prekės kodas: yamamotoultracaseincomplex2000gr

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Yamamoto Nutrition

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €20.01

&bdquo Ultra Casein COMPLEX&ldquo yra maisto produktas su miceliniu kazeinu ir kalcio kazeinatu su vitaminu B6, tinkantis sportininkams, užsiimantiems sunkiu fiziniu krūviu. Baltymai prisideda prie raumenų masės augimo ir palaikymo, o vitaminas B6 padeda sumažinti nuovargį.

Micelinis kazeinas yra auk&scaron tesnės kokybės lėtai vir&scaron kinamas baltymas, gaunamas i&scaron pieno. Dėl ultrafiltravimo žemoje temperatūroje proceso, gatavas ingredientas i&scaron laiko savo maistines savybes ir funkcijas, prie&scaron ingai nei tai vyksta su rūg&scaron čiu kazeinu ar kazeinatais.

Micelinis kazeinas lėtai absorbuojamas skrandyje, užtikrinant laipsni&scaron ką aminorūg&scaron čių i&scaron siskyrimą raumenims ilgą laiką. Dėl to micelinis kazeinas yra idealus baltymų papildas, vartojamas tarp valgymų ir prie&scaron miegą. Per naktį kūnas paprastai aprūpinamas maistinėmis medžiagomis, nes tuo metu valgyti maistą yra neprakti&scaron ka.

Kazeine gausu nepakeičiamų aminorūg&scaron čių grandinių (BCAA) ir jame yra labai daug (net daugiau nei i&scaron rūgos) L-glutamino - gausiausios laisvos formos aminorūg&scaron ties žmogaus kraujyje. Dietiniai baltymai yra azoto ir aminorūg&scaron čių &scaron altinis, kurio organizmui reikia audiniams kurti ir palaikyti. Taigi Ultra Casein COMPLEX prisideda prie raumenų masės palaikymo ir augimo.

€49.99 €70.00

Yamamoto Ultra Casein Complex 2000 gr. (baltymas skirtas nauditi prieš miegą, pagerina raumens atsistatymą miego fazės metu)

Porcijoje yra: 30 gr

  • Baltymų: 21 gr.
  • Angliavandenių: 5.4 gr
  • iš jų cukraus 3.3 gr.
  • Maistinės skaidulos 0,7 gr.
  • Druska 0.25 g
  • Vitaminas B6 0.42 mg

Ingriedientai: Calcio kazeinatas ir micelinis kazeinas.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink