• NOW L-Arginine 500mg 100 kaps

Prekės kodas: NOW L-Arginine 500mg 100 kaps

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: NOW Foods

Jauskitės geriau nei prie&scaron tai.  NOW L-Argininas  - žmogaus organizmui reikalinga medžiaga, kuri gali padėti ne tik gražiau atrodyti, bet ir geriau jaustis. L-Argininas ypač reikalingas intensyviai sportuojantiems, nes gali padėti sumažinti raumenų skausmus.   

NOW L-Arginino  privalumai: 

  • Skatina raumenų metabolizmą 
  • Sumažina skausmus 
  • Padeda raumenims gauti deguonies 
  • Itin lengva naudoti 
  • Tinka vegetarams ir veganams
€12.99

Kokybės sertifikatas: GMP (Good Manufacturing Processes, liet. Geros Gamybos Praktikos) sertifikatas užtikrina, kad buvo išnagrinėti visi NOW gamybos proceso aspektai, įskaitant visus laboratorinius / bandymo metodus (stabilumui, stiprumui ir produkto kūrimui). Supakuota JAV, šeimos įkurtos ir valdomos įmonės nuo 1968 m. 

Pakuotėje: 100 veganiškų kapsulių 

Porcija: 2 veganiškos kapsulės

Vienoje porcijoje:
L-argininas (laisvos formos) 1 g (1000 mg)

Kiti ingredientai: hipromeliozė (celiuliozės kapsulė), stearino rūgštis (augalinis šaltinis) ir silicio dioksidas. Sudėtyje nėra kviečių, glitimo, sojos, pieno, kiaušinių, žuvies, vėžiagyvių ir riešutų ingredientų. 

Kaip naudoti?
Gerkite po 2 kapsules du kartus per parą. Tarp valgių arba prieš miegą gerkite ne mažiau kaip 240 ml vandens ar sulčių, kad būtų lengviau absorbuojamas. 

Įspėjimai:
Vartokite šį produktą su mažiausiai 240 ml vandens ar sulčių per parą. Tik suaugusiems. Netinka nėščioms ar maitinančioms moterims. Pasikonsultuokite su gydytoju, jei vartojate vaistus (ypač antihipertenzinius, antikoaguliantus ir antidiabetinius vaistus), turite sveikatos sutrikimų (ypač astmą ar inkstų ligas) arba planuojate operuotis. Šio produkto turėtų vengti asmenys, sergantys glaukoma ar paprastąja pūsleline, nebent gydytojas nurodė kitaip. Nenaudokite, jei sirgote miokardo infarktu arba nustatėte vainikinių arterijų ligą. Saugoti nuo vaikų. Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink